poniedziałek, sierpnia 20, 2018
image image image
Ty wiesz co, my wiemy jak Z jednakowym zaangażowaniem podchodzimy do organizacji olbrzymich event’ów jak i do realizacji poczęstunku dla kilku osób. Naszym głównym celem jest osiągnięcie pełnego zadowolenia Klienta - niezależnie, czy jest on dużym międzynarodowym koncernem, czy też osobą prywatną !
Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! Organizując imprezę nie używamy słów : nie da się.., niemożliwe..., niewykonalne....    Każda, nawet najbardziej szalona impreza, zostanie przez nas odpowiednio zorganizowana i obsłużona gdyż każde zlecenie traktujemy indywidualnie!
Zaufaj doświadczeniu profesjonalistów! Posiadamy wiedzę, umiejętności, zaplecze techniczne i wieloletnie doświadczenie niezbędne do kompleksowej organizacji nawet najbardziej wymagających realizacji takich jak event’y, kongresy, pikniki i inne imprezy okolicznościowe. Możemy obsłużyć właściwie każdą imprezę jaką Państwo pragną zorganizować.
Catering

 

Organizacja wszelkiego rodzaju przyjęć okolicznościowych jest sztuką, niezbędną zarówno w pracy jak i życiu prywatnym. Spotkania biznesowe, konferencje, bankiety firmowe, szkolenia oraz przyjęcia okolicznościowe, zjazdy rodzinne, przyjęcia weselne i komunijne, wymagają odpowiednich umiejętności i czasu, którego często brakuje. Najlepszym rozwiązaniem jest zwrócenie się do kogoś, kto posiada odpowiednie doświadczenie i zajmuje się organizacją imprez profesjonalnie.

 

Nasza firma JiR catering-service jest właśnie tym rozwiązaniem, którego Państwo poszukują. Posiadamy wiedzę, umiejętności, zaplecze techniczne i wieloletnie doświadczenie niezbędne do kompleksowej organizacji nawet najbardziej wymagających realizacji takich jak event’y, kongresy, pikniki i inne imprezy okolicznościowe. Możemy obsłużyć właściwie każdą imprezę jaką Państwo pragną zorganizować.

 

Nasze usługi świadczymy podczas:

 • konferencji, kongresów, szkoleń, sympozjów

 • spotkań okolicznościowych, wesel, komunii

 • bankietów firmowych

 • biesiad

 • imprez świątecznych

 • imprez okolicznościowych

 • imprez integracyjnych

 • balów gimnazjalnych, studniówek

 • pikników i garden party

 • itp.

 

Organizując imprezę nie używamy słów : nie da się.., niemożliwe..., niewykonalne.... Każda, nawet najbardziej szalona impreza, zostanie przez nas odpowiednio zorganizowana i obsłużona. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie.

Nasze atuty to:

 • własne profesjonalne, wysokiej jakości wyposażenie (porcelana, szkło, platery, podgrzewacze i dyspensery, stoły, krzesła, bielizna stołowa itp.), umożliwiające przygotowanie imprez na najwyższym poziomie

 • nowy zakład produkcyjny posiadający nowoczesną kuchnię, wyposażoną w najnowszej generacji urządzenia i wyposażenie technologiczne spełniające rygorystyczne kryteria określone zarówno w polskich, jak i europejskich przepisach sanitarnych. Wszystkie potrawy przygotowywane są przez profesjonalnych kucharzy, ze świeżych produktów najwyższej jakości.

 • kucharze i kelnerzy z doświadczeniem zdobytym w renomowanych  hotelach i restauracjach. Bogate doświadczenie zespołu pracowników, kreatywność, zaangażowanie oraz elastyczne podejście gwarantuje sprawną i profesjonalną realizację nawet najbardziej nietypowych zamówień.

 • stale wzbogacane o nowe dania menu, poszukujemy rzadkich i oryginalnych smaków.

 

 

Proponujemy relatywnie atrakcyjne ceny i formy płatności

w stosunku do innych firm świadczących tego typu usługi.

 

Zyskaliśmy już uznanie wielu renomowanych firm,

które korzystały z naszych usług.

 

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt.

VALEO 02.02.2013


XXI Forum Ekonomiczne w Krynicy


Urząd Miasta Krakowa


Ogrody Muzeum ArcheologicznegoGemini Jasna Park


Muzeum LotnictwaCentrum Targowe Chemobudowa Kraków S.A.Muzeum Inżynierii MiejskiejTVP Kraków